Kombi Satış Montaj | BURSA

Bursa Kombi Montajı Hizmeti

Bursa kombi montajı sırasında montaj firmamız; sonradan can ve mal güvenliğine zarar verecek sonuçlar doğurmaması için tüm montaj kurallarına uymaktadır. Bursa kombi montajı yapılmadan önce yerine getirilmesi gereken birkaç işlem vardır. Örneğin yerel gaz dağıtım şirketinin kurallarına göre gaz açma işlemi yapılmalıdır. Gaz açma ve gaz açan kişiye dair belgeler tam olmalıdır ve gaz açma işlemi sırasında proje çizimi ve montaj işlemlerini yapan mühendislik firması personelleri de hazır bulunmalıdır.

 

 

Yanlış yapılan montaj ve proje çizimi işlemleri gelecekte zorluk çıkaracağından belgesi olmayan kişilere izin verilmez. Yatay hermetik bacanın eğimine dikkat edilmelidir. Baca montaj edilirken açılar İgdaş yetkili mühendisler tarafından plana uygun olarak belirlenmelidir. Aynı zamanda yatay hermetik bacanın bağlantılarındaki sızdırmalara dikkat edilmelidir. 18 yıldır  Bursa’da yalnızca hizmet vermekteyiz. Güvenilir kombi montajı istiyorsanız bize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Kombi Montajı İçin Gerekenler;

Bursa kombi montajı sırasında gaz bağlantılarının kaçak bağlantıları, gaz kaçak detektörü ve kaçak kontrol sıvısı ile uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Aynı zamanda kombi gaz giriş bağlantı fleksisi yine uzman kişiler tarafından kontrol edilmelidir. Bursa kombi montajı hizmeti ve elektrik bağlantısı yetkili bir firma tarafından yapılmalıdır. Firmamız otuz beş bini aşkın hizmet vermiştir ve tüm bu hizmetleri verirken yukarıda belirtilen hususlara dikkat etmiştir ve gelecek işlerinde de dikkat etmeye devam edecektir.

 

Bize Güvenebilirsiniz
Sertifikalı ve usta kişiler ile birlikte çalıştığımız için sorun çıkmadan işlemler halledilmektedir. Bize bu konudaki güveniniz tam olabilir.

Bursa Kombi Montajı Nasıl Yapılır?

Bursa kombi montajı işlerine takiben; yapılan sisteme su verilerek kombi, tesisat ve radyatör bağlantılarındaki sızdırmazlıktan emin olunmalıdır. Kontrol edilmediği zaman eğer sızdırma varsa ileride büyük hasarlara yol açabilir. Son olarak bir şey eklemek gerekirse, oluşacak soğuk hava şartlarında ısıtma ve kullanım suyu devresinin donma etkisine karşı korunması sağlanmalıdır. Donma olayını önlemek için alternatif çözümler bulunmalıdır. Firmamız bu tür sorunlar çıkmaması için sertifikalı mühendisler ile birlikte son teknoloji ekipman ve malzemeler ile birlikte sizlere hizmet vermektedir.

Hizmet yani montaj işlemi yaklaşık 2 ya da 3 saat sürmektedir ve daha sonra kombinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

18yıl

Sektör Tecrübesi

1500+

Tamamlanan Proje

30+

Personel Sayısı

30+

Müşteri Memnuniyeti